Manami – Kelionė po Neragautą Aziją

birželio 4, 2019 11:18 am

Teambuilding’ai man pradeda patikti, ypač kai fainos kolegės pasiūlo egzotiškas vietas pietums. Manami restorano meniu didžioji dalis pasirodė gal kiek japoniška, kuri jau nėra tiek jau neragauta – sushius ant Marijos žemės pardavinėja kas netingi. Bet aišku primityvu pagal tai vertinti visą japonų virtuvę. Tai gal būtų tas pats kaip mane įvertinti pagal tarkim kairio kišeniaus siūles 🙂

Fried rice yra stipriai azietiškas patiekalas. Indonezija turi Nasi goreng, Kinija – Yang Chow, Filipinai – Knorr fried rice. Japonų fried rice yra Teppanyaki rice. Jų beje irgi yra galybė variacijų.   

Manami meniu Teppanyaki ryžiai – WOK kategorije. Pabandžiau ir tikrai nenusivyliau! Pagal meniu tai: Kepti vegetariški ryžiai su spalvotomis paprikomis, česnakų, svogūnais, grybais, sojų padažu, sojų pupelių daigais ir žaliaisiais svogūnais. Aš dar jaučiau ir alia lydyto sūrio alia žalio-virto kiaušinio fragmentus, lyg dar ir bacon strips prieskonius. Spalvotos paprikos tikrai neužgožė, ko nepasakysiu apie laiškinį svogūną. Nors ir jis tikrai nenustelbė skonio. Ir kaina tokia labai draugiška, kaip restoranui – 3.77€.

Ir dar. Pažodžiui skaitant Kepti vegetariški ryžiai – norėtųsi prisikabinti, kam pabrėžti vegetariškumą, lyg galėtų būti mėsiniai ryžiai. Esmė, kad Azijoje ryžiai yra ne tik ingradientas / sudedamoji / kruopos, bet ir patiekalas, kuris gali būti tiek vegetariškas tiek ne.

Žyma:
Kategorija:
Ieškoti įrašų
Panašūs įrašai