Plovas Statoil Grigiškės kioske

birželio 4, 2019 11:15 am

Jau kažin kada mačiau, kad autostradoje, pakeliui į Kauną iš Vilniaus, yra taškas su plovu. Bet vis nebuvo kada, bet šiandien sustojau. Nors ir skubėjau.


Meniu saikingas. Tik neaėmiau į kadrą apačioje dar adžiką po 1.5€ pardavinėjo. Įtariu po 280gr. Kadangi poryt išskrendu į Taškentą – tai neėmiau 🙂

Paprašiau plovo su aviena, bet ne visai lietuviškos išvaizdos vyrukas gana tvarkingai lietuviškai pasakė, kad nėra. Bet yra su aviena. Kaina ta pati. Reikėjo palaukti 3-5min. Paprašiau išsinešimui.

Kol laukiau, paklausinėjau: koks plovas, sakė “skanus”, pasitikslinau – gal armėniškas, na pagal nuotrauką pirma mintis buvo. “Azerbaidžianietiškas”. Ka jau kalbus buvo pasiklausinėjau daugiau: su kuo – “su razinom, abrikosais”. Paklausiau kokie ryžiai? Tai atnešė pokelį parodyti – ilgagrūdžiai, pergarinti. Tik pavadinimą pamiršau, bet tai neesmė. Kilmės šalis nepažymėta. Tarkim RIMI Rainbow yra labai panašūs.

Apie skonį. Ryžiai neblogai išvirti, gal kiek švelnokas aštrumas jautėsi. Bet labai švelnus aštrumas. Jokių kitų prieskonių (kumino ir kt.) kaip ir nejaučiau. Keli morkos fragmentai, keletas razinų, vienas abrikosas. Geltonumas įtariu nuo kurkumos ar kokio prieskonių rinkinio. Mėsos nemažai, gal kiek kietoka, aiškiai atskirai paruošta. Porcija pasirodė didoka – pasvėriau tai su pakuote ir agurku svėre 680gr.! Vaikam patiko, žmonai patiko, man irgi. Kaip plovui iš taško prie autostrados ir už tokią kainą – tai visai neblogai 🙂

Žyma:
Kategorija:
Ieškoti įrašų
Panašūs įrašai